دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09026960169 - 09126960169 - 09122971847 - 09121453530
پرسش در زبان آلمانی

پرسش در زبان آلمانی

یکی از مهمترین مباحث آموزشی که در گروه آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان ادبا در بدو، آموزش زبان آلمانی روی آن تاکید میشود جمله های پرسشی زبان آلمانی است . مهمترین جمله های پرسشی این مقطع آموزش زبان آلمانی (w fage )(و فراگه ها ) هستن

تاثیر نویسندگان زبان آلمانی بر ادبیات و زبان آلمانی

تاثیر نویسندگان زبان آلمانی بر ادبیات و زبان آلمانی

هنگام مطالعه و بررسی ادبیات و زبان آلمانی به عناصر مختلفی بر می خوریم که هر یک از آنها در پرورش و شکل دادن به زبان آلمانی و یا اعبار بخشی به زبان آلمانی که فرازو نشیب های بسیاری را در طول حیات خود تجربه کرده است ، بر میخوریم .

آموزش زبان آلمانی با مثال

آموزش زبان آلمانی با مثال

بین زبان آلمانی و زبان فارسی هر چند اختلافاتی از نظر اصطلاحات و عبارات بویژه در اصطلاحات زبان آلمانی وجود دارد ، اما گاهی در بررسی اصطلاحات زبان آلمانی به عباراتی برمی خوریم که این عبارت در زبان آلمانی و فارسی بسیار نزدیک به هم بوده و در زبان آلمانی همان معنا و مفهومی را منتقل می کند که گوینده فارسی زبان در نظر دارد یعنی برخی عبارات هستند که معنا و مفهوم یکسانی در زبان آلمانی و زبان فارسی دارند .

 نکات آموزش زبان آلمانی

نکات آموزش زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی

در این مقاله با کشور های آلمانی و سختی زبان آلمانی آشنا شوید و تلفظ آلمانی و مکالمه آلمانی را تمرین کنید

آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

در اینجا به آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته و نحوه دانلود رایگان ویدیو های آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته ادبا پرداختیم و به 6 نکته در جهت یادگیری زبان آلمانی پرداختیم.

آموزش گرامر زبان آلمانی

آموزش گرامر زبان آلمانی

د راین مقاله آموزش زبان آلمانی لغاتی بسیار مهم و پرکاربرد زبان آلمانی برای شما مطرح شده است و از جنبه دیگر به گرامر زبان آلمانی هم برای به کاربردن لغات مذکر و مونث و آرتیکل آنها در زبان آلمانی اشاره شده است

مکالمات روزمره در زبان آلمانی

مکالمات روزمره در زبان آلمانی

دوستان و علاقه مندان به آموزش زبان آلمانی در این مقاله در مورد پرسیدن سوالات در مکالمات روزمره با تلفظ کامل کلمات ضروری و مهم که ممکن است در طول روز شما دوستداران آموزش زبان آلمانی پیش بیاید جمع آوری نموده ایم

آموزش مکالمه ساده زبان آلمانی

آموزش مکالمه ساده زبان آلمانی

آموزش مکالمه ساده به روش های بسیار جدید در موسسه زبان ادبا همراه با اساتید بسیار مجرب در این مقاله سعی کردیم که قسمتی از مکالمه زبان آلمانی را بصورت ساده و به زبان فارسی ارائه کنیم.

مکالمه زبان آلمانی بسیار ساده

مکالمه زبان آلمانی بسیار ساده

این مقاله که امروز قصد نوشتن آن را داریم دقیقا برای افرادی است که علاقه مند به آموزش زبان آلمانی از پایه پایه هستند.یعنی برای رفتن به یک کشور آلمانی زبان افرادی هستند که هیچ دانشی در مورد زبان آلمانی ندارند.بنابراین با این مقاله موسسه زبان ادبا هدفش آموزش از پایه میباشد.

در آموزش زبان آلمانی چطور جنسیت  اسامی را تشخیص بدیم ؟

در آموزش زبان آلمانی چطور جنسیت اسامی را تشخیص بدیم ؟

یه سوال خیلی خیلی مهمی که دانشجویان آموزش زبان آلمانی بسیار زیاد میپرسند بحث آرتیکل اسامی آلمانی است .همیشه این مسئله برای دانشجویان آموزش زبان آلمانی مطرح است که ما چگونه آرتیکل یک اسم آلمانی را تشخیص بدهیم؟در این مقاله یک سری راهکارهایی که برای شما دانشجویان زبان آلمانی مفید است توضیح داده میشود.

صحبت کردن به زبان آلمانی ، چند گام سریع و کاربردی به همراه ویدیو

صحبت کردن به زبان آلمانی ، چند گام سریع و کاربردی به همراه ویدیو

من آلمانی را خوب میفهمم ولی حرف زدن من به آلمانی بد است نمیتوانم خیلی روان به زبان آلمانی صحبت کنم مشکل کجاست ? اگر میخواهید زبان آلمانی را به سرعت یاد بگیرید و با سرعت زبان آلمانی را صحبت و درک کنید توصیه میکنم بخوانید.

برای اطلاع از تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید.