دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09026960169 - 09126960169 - 09122971847 - 09120180216

آموزشگاه زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

در اینجا به آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته و نحوه دانلود رایگان ویدیو های آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته ادبا پرداختیم و به 6 نکته در جهت یادگیری زبان آلمانی پرداختیم.

آموزش گرامر زبان آلمانی  برای به کاربردن لغات مذکر و مونث و آرتیکل آنها

آموزش گرامر زبان آلمانی برای به کاربردن لغات مذکر و مونث و آرتیکل آنها

د راین مقاله آموزش زبان آلمانی لغاتی بسیار مهم و پرکاربرد زبان آلمانی برای شما مطرح شده است و از جنبه دیگر به گرامر زبان آلمانی هم برای به کاربردن لغات مذکر و مونث و آرتیکل آنها در زبان آلمانی اشاره شده است

مکالمات روزمره در زبان آلمانی

مکالمات روزمره در زبان آلمانی

دوستان و علاقه مندان به آموزش زبان آلمانی در این مقاله در مورد پرسیدن سوالات در مکالمات روزمره با تلفظ کامل کلمات ضروری و مهم که ممکن است در طول روز شما دوستداران آموزش زبان آلمانی پیش بیاید جمع آوری نموده ایم

آموزش مکالمه ساده زبان آلمانی

آموزش مکالمه ساده زبان آلمانی

آموزش مکالمه ساده به روش های بسیار جدید در موسسه زبان ادبا همراه با اساتید بسیار مجرب در این مقاله سعی کردیم که قسمتی از مکالمه زبان آلمانی را بصورت ساده و به زبان فارسی ارائه کنیم.

مکالمه زبان آلمانی بسیار ساده

مکالمه زبان آلمانی بسیار ساده

این مقاله که امروز قصد نوشتن آن را داریم دقیقا برای افرادی است که علاقه مند به آموزش زبان آلمانی از پایه پایه هستند.یعنی برای رفتن به یک کشور آلمانی زبان افرادی هستند که هیچ دانشی در مورد زبان آلمانی ندارند.بنابراین با این مقاله موسسه زبان ادبا هدفش آموزش از پایه میباشد.

در آموزش زبان آلمانی چطور جنسیت  اسامی را تشخیص بدیم ؟

در آموزش زبان آلمانی چطور جنسیت اسامی را تشخیص بدیم ؟

یه سوال خیلی خیلی مهمی که دانشجویان آموزش زبان آلمانی بسیار زیاد میپرسند بحث آرتیکل اسامی آلمانی است .همیشه این مسئله برای دانشجویان آموزش زبان آلمانی مطرح است که ما چگونه آرتیکل یک اسم آلمانی را تشخیص بدهیم؟در این مقاله یک سری راهکارهایی که برای شما دانشجویان زبان آلمانی مفید است توضیح داده میشود.

صحبت کردن به زبان آلمانی ، چند گام سریع و کاربردی به همراه ویدیو

صحبت کردن به زبان آلمانی ، چند گام سریع و کاربردی به همراه ویدیو

من آلمانی را خوب میفهمم ولی حرف زدن من به آلمانی بد است نمیتوانم خیلی روان به زبان آلمانی صحبت کنم مشکل کجاست ? اگر میخواهید زبان آلمانی را به سرعت یاد بگیرید و با سرعت زبان آلمانی را صحبت و درک کنید توصیه میکنم بخوانید.

توصیه های کاربردی برای تحصیل رایگان در کشور آلمان

توصیه های کاربردی برای تحصیل رایگان در کشور آلمان

دانشجویان آموزش زبان آلمانی همانطور که مطلع هستین تحصیل رایگان درآلمان به خصوص در دانشگاه های فنی و مهندسی و پزشکی آلمان، در سال های اخیر با افزایش زیادی رو به رو شده است.

آشنایی با سطوح زبان در آلمانی

آشنایی با سطوح زبان در آلمانی

A1 (سطح آغازين) زبان آموز مي توانند مکالمات روزمره و جملات ابتدايي که در رابطه با نياز هاي عمومي و شخصي مي باشد را درک کنند -A2 (سطح مقدماتي)زبان آموزان بعد از اتمام اين سطح از زبان آلماني قادر به بيان و درک مطلب در ارتباط با موضوعات مشخص هستند -B1 (سطح متوسط)زبان آموزان در اتمام اين سطح از زبان آلماني به دايره لغات وسيعي دست پيدا خواهند کرد -B2 (سطح بالاي متوسط)در اين سطح از زبان آلماني زبان آموزان مي توانند مطالب پيشرفته درک نموده بدون آمادگي قبلي به مکالمه زبان آلماني بپردازند.

ضرب المثل زبان آلمانی

ضرب المثل زبان آلمانی

چه چیزی می تواند در یادگیری زبان آلمانی جذاب تر از چند ضرب المثل زبان آلمانی باشد. همه علاقمندان به آموزش زبان آلمانی با دانستن این ضرب المثل ها می توانند به فرآیند آموزش زبان آلمانی خود جذابیت و تنوع ببخشند و...

چرا زبان آلمانی بیاموزیم؟

چرا زبان آلمانی بیاموزیم؟

زبان آلمانی، زبانی بین المللی و فراگیر است و به عنوان زبان اول یا دوم بیش از 185 میلیون نفر در جهان استفاده میشود .زبان آلمانی یکی از مهمترین زبان‌های علمی، محاوره‌ای و فرهنگی دنیاست.ددر این مقاله سعی کردیم با توضیحات در مورد چرایی یادگیری زبان آلمانی و ضرورت یادگیری زبان آلمانی کمکتون کنیم هر چه بیشتر با یادگیری زبان آلمانی آشنا شوید.

آموزش گروهی و خصوصی زبان آلمانی در موسسه زبان ادبا

آموزش گروهی و خصوصی زبان آلمانی در موسسه زبان ادبا

موسسه زبان های خارجی ادبا با سالها تجربه و کسب سوابق درخشان در زمینه تدریس خصوصی و گروهی زبان آلمانی به صورت عادی و فشرده و فوق فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیلکرده از کشورهای آلمان ،اتریش و همچنین آماده سازی زبان آموزان برای آزمون های سفارت و گوته از مبتدی A1 تا B2 و C2 ، توانسته است اعتماد زبان آموزان خود را جلب کرده و در صدر موسسات برتر در زمینه تدریس و آموزش زبان آلمانی قرار گیرد.

برای اطلاع از تخفیف‌ها و برنامه‌های ویژه آموزشگاه، فرم زیر را پر کنید.