دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847
آموزشگاه زبان سوئدی

آموزشگاه زبان سوئدی

یادگیری و فراگیری زبان سوئدی به تازگی توسط آموزشگاه های زبان سوئدی در تهران آغاز گردیده است در اینجا سعی کردیم به ویژگی های یک آموزشگاه با کیفیت و خوب زبان سوئدی بپردازیم و چند آموزشگاه زبان سوئدی در تهران را معرفی کنیم تا انتخاب بهترین آموزشگاه زبان سوئدی برای شما راحت باشد.

آموزش زبان سوئدی با زبان بسیار ساده

آموزش زبان سوئدی با زبان بسیار ساده

در این مقاله آموزش زبان سوئدی شما دوست عزیز که علاقه مند به آموزش این زبان هستین به سادگی و راحتی میتوانید چندین جمله با افعال ساده زبان سوئدی بسازین.

آموزش زبان سوئدی - 6 وبسایت  مفید و رایگان برای آموزش زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی - 6 وبسایت مفید و رایگان برای آموزش زبان سوئدی

معرفی چند وب سایت مفید و رایگان برای آموزش زبان سوئدی که روند یادگیری زبان سوئدی را برای شما آسانتر و سریعتر میکند. سوئد کشوری اروپایی با استاندارد‌های بالای سطح امنیت اجتماعی و اقتصادی است، که دارای دانشگاه های بسیار معتبر بوده و هزینه ی تحصیل در دانشگاه های سوئد به نسبت دانشگاه های دیگر اروپایی قابل قبول تر است.

یادگیری زبان سوئدی - 4دلیل مهم برای یادگیری زبان سوئدی

یادگیری زبان سوئدی - 4دلیل مهم برای یادگیری زبان سوئدی

در اینجا به 4 دلیل مهم رای یادگیری زبان سوئدی و شرکت در کلاس فشرده زبان سوئدی در یک آموزشگاه زبان سوئدی در تهران پرداخته ایم تا اینکه با انتخاب زبان سوئدی و آموزش زبان سوئدی در تهران آینده روشنی را برای خودتان رقم بزنید.

آزمون SFI زبان سوئدی

آزمون SFI زبان سوئدی

اگر علاقه مند به آموزش و شرکت در کلاسهای گروهی و یا خصوصی زبان سوئدی هستین میتوانید به موسسه زبان ادبا مراجعه کنید .این موسسه سوئدی تایید شده swedex میباشد.کلاس های گروهی آموزش زبان سوئدی به صورت فشرده و عادی در طول هفته و جمعه نیز برگزار میگردد.اکثر اساتید آموزش زبان سوئدی موسسه زبان ادبا در کشور سوئد زندگی کرده اند و دوره های زیادی در مورد آموزش زبان سوئدی گذرانده اند .

موسسه زبان سوئدی ادبا

موسسه زبان سوئدی ادبا

موسسه زبان سوئدی ادبا از سالهاست در زمینه آموزش زبان های بین المللی فعالیت دارد اکنون موسسه زبان سوئدی ادبا با بهره گیر از برترین اساتید و کادر آموزشی یکی از بهترین موسسات زبان سوئدی در تهران است که با افتخار با مدرک سوئدکس به به برگزاری کلاسهای زبان سوئدی مشغول است.

روز ملی کشور سوئد

روز ملی کشور سوئد

در ادامه مقالات قبلی برای کاخ سلطنتی سوئد ، موزه واسا در سوئد ، مقاله عشق واقعی و آشنایی با فرهنگ سوئد در زیر با مقاله دیگری به زبان سوئدی در خدمت شما هستیم تا شما را برای فراگیری زبان سوئدی بصورت فشرده آماده کنیم و در مورد روز ملی کشور سوئدی مقاله زیر را خدمتتان ارائه کرده ایم .

آشنایی با فرهنگ سوئدی

آشنایی با فرهنگ سوئدی

جشن تابستونی در سوئد

" genitiv" och "nominativ"

دو فرم اسم در زبان سوئدی

تعریف اسم یا noun

تعریف اسم یا noun

اسم یک واژه ای است که میتواند نام افراد گروه و مکانها و یا اتفاقات در طبیعت جانوران گیاهان اشیائ مواد وضعیت احساسات و فعالیت در زبان سوئدی باشد

عشق واقعی

عشق واقعی

حروف تعریف در زبان سوئدی

حروف تعریف در زبان سوئدی

در زبان سوئدی دو تا حرف تعریف داریم تعداد واژه های سوئدی که حرف تعریف en دارند بیش از 70%میباشد