" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

آموزش زبان آلمانی مبتدی پیشرفته

آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته در ادبا

آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه آلمانی ادبا بصورت کاملا سطح بندی و از مبتدی تا پیشرفته بهمراه برگزاری آزمون سطح بندی و مشاوره در جهت انتخاب کلاس آلمانی خوب توسط اساتید بروز و متعهد و با دانش بهمراه پیگیری کادر مجرب در جهت اینکه شما زبان آلمانی را از مبتدی تا پیشرفته فرا بگیرید و در آزمون های سطح A تا C زبان آلمانی شرکت کنید و مدارک بین المللی زبان آلمانی را دریافت کنید.

دانلود رایگان آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

شما با دنبال کردن وبسایت آموزشگاه ادبا و بررسی ویدیوهای آموزش آلمانی از مبتدی تا پیشرفته ، می توانید علاوه بر اینکه به دانش خود در زبان آلمانی بیفزاید با دانلود ویدیوهای آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته که با توضیحات ساده و به فارسی برای تمام سطوح ضبط شده است ، از کیفیت کلاس آلمانی موسسه زبان آلمانی ادبا و تدریس اساتید آن با خبر شوید .

آموزش سریع زبان آلمانی

بخاطر اینکه دوستان زیادی خواستار یادگیری زبان آلمانی بصورت سریع و بهره بردن از کلاس زبان آلمانی فشرده هستند و به نتیجه رسیدن در زمان کم برایشان بسیار با اهمیت است در اینجا به 6 نکته برای یادگیری زبان آلمانی بصورت سریع و از مبتدی تا پیشرفته و بصورت فشرده می پردازیم.

1-علت و هدف یادگیری زبان آلمانی را بدانید

در اولین گامی که می خواهی زبان آلمانی را از مبتدی فرابگیرید ، اگر هدف و قصد خود را بدانید به بهترین انتخاب ها دست می یابید چرا که هدف شما بسیار مهم است . بسیاری از کلاسهای آلمانی در تهران هستند که در قسمت مکالمه زبان آلمانی کار می کنند و یا موسساتی هستند که با تشکیل کلاسهای بحث آزاد و داشتن امکانات مالتی مدیا در کلاسها در تمام قسمت  کار می کنند و کمک می کنند که شما بصورت جامع زبان آلمانی را فرا بگیرید.

هدف آموزش آلمانی


2- پیدا کردن یک معلم خوب

بعد از اینکه هدف خود را شناختید ،اگر علاقمند شرکت در کلاسهای آلمانی هستید دست به انتخاب بزنید که در اینجا آموزشگاه آلمانی ادبا جهت سطح بندی و مشاوره کاملا با کادر مجرب در دسترس است . اما اگر قصد دارید زبان آلمانی را بصورت دیگر یاد بگیرید با دانلود ویدیوهای اساتید خوب زبان آلمانی یا تهیه دوره های غیر حضوری از مبتدی شروع کنید.

3- تکرار ، تکرارا

آلمانی نیز مانند سایر زبان ها فرار است که نیاز است در زمانهایی که شما وقت آزاد دارید یا کار دیگری نمی توانید انجام دهید از زمانتان بهترین بهره را ببرید . به عنوان مثال در زمان رانندگی در ترافیک به فایل های صوتی زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته گوش کنید.

4- خود را در موقعیت قرار دهید

استفاده از موقعیت و در چالش قرار دادن خود کمک می کند که آموزش زبان آلمانی را از مبتدی فرا بگیرید. شرکت در کلاسهای بحث آزاد ، دیدن فیلم های زبان آلمانی ، صدا گزاری فیلم های زبان آلمانی و پاسخ دادن به کارکترها کمک می کند که سرعت یادگیری شما افزایش یابد.

5- سفر و قرار گرفتن در موقعیت واقعی

زمانی که از سطح مبتدی فاصله گرفتید و به بسیاری از لغات ، افعال ، حروف و اعداد زبان آلمانی مسلط شدید سفر کردن به کشور های آلمانی زبان بسیار عالی است . بهره گفتن از اساتید با لهجه و دانش بالا در کلاسهای خصوصی و یا ارتباط آنلاین و حضوری با افراد آلمانی زبان کمک شایانی به شما می کند.

6-تمرکز و یادگیری دائمی

اکنون که از سطح مبتدی فاصله گرفتید نباید مغرور دانش خود در زبان آلمانی شوید و یادتان باشد در مسیر آموزش آلمانی از مبتدی تا پیشرفته ای که طی کرده اید چقدر تلاش کردید ، یادگیری دائمی و مرور بسیار کمک می کند که تسلط شما هر روز بیشتر شود و دانش قبلی خود را از دست ندهید.