" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

آموزشگاه زبان سوئدی

آموزشگاه زبان سوئدی در تهران

زبان سوئدی و برگزاری کلاس زبان سوئدی در تهران چند سالی است که توسط آموزشگاه زبان سوئدی ادبا و دیگر آموزشگاهها آغاز گردیده ، از طرفی با توجه به اینکه در مقالات قبلی به معرفی وب سایهای مفید برای آموزش زبان سوئدی پرداختیم و  4 ویژگی مهم برای آموزش زبان سوئدی را بیان کردیم.

با توجه به اینکه درخواست تشکیل کلاس فشرده زبان سوئدی رو به افزایش است سعی کردیم به ویژگی آموزشگاه خوب زبان سوئدی بهمراه معرفی چند آموزشگاه زبان سوئدی در تهران پرداختیم ، فراموش نکنید که آموزشگاه ادبا فقط قصد معرفی این آموزشگاهها را داشته و این معرفی به منظور تایید صلاحیت هیچ کدام از آنها نیست.

آموزش زبان سوئدی در آموزشگاه ادبا

 آموزشگاه زبان سوئدی باید چه ویژگیهایی داشته باشد ؟

برای انتخاب یک آموزشگاه زبان سوئدی  و یا پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان سوئدی  و شرکت در کلاس فشرده زبان سوئدی اولین و بهتری راه دانستن ویژگی یک آموزشگاه خوب و بعد از مقایسه یک یک آنها و انتخاب بهترین.

دسترسی و مسیر

با توجه به ترافیک و محدودیت زمانی که هر یک از ما با آن همراه هستیم انتخاب آموزشگاهی که بهترین دسترسی را دارد و کمک میکند تا زمان بیشتری به آموزش و یادگیری بپردازیم انتخاب خوبی است.

 مدرس آموزشگاه

آموزشگاههای با کیفیت و خوب در انتخاب مدرس بسیار دقت می کنند ، بنابراین شما نیز در زمانیکه به آموزشگاهی می روید یا بصورت تماس تلفنی با آموزشگاهی ارتباط می گیرید یکی از اولین گزینه هاتون پرسیدن دانش و تجربه استاد باشد تا از زمانتان بهترین استفاده را کنید.

منابع و متد بروز

با توجه به اینکه یادگیری زبان سوئدی جز زبانهایی است که آموزش آن در تهران به تازگی آغاز گردیده است بنابراین بسیار دقت کنید که آموزشگاه زبان سوئدی مدنظر شما از بروزترین و تایید شده ترین متد و منابع برای آموزش استفاده کند.

فضای کلاس و محوطه آموزشگاه

فضای کلاس و شرایطی که در آن به یادگیری می پردازید و همچنین برخورد کادر آموزشی و نحوه رفتار آنها در آموزش و یادگیری شما بسیار موثر است و یکی از مهمترین پارامترها در زمانی است که قصد شرکت در کلاس فشرده زبان سوئدی را دارید بنابراین این نیز جز مواردی است که در ابتدا باید با سختگیری بررسی شود.

آموزشگاههای زبان سوئدی در تهران

تعدادی از آموزشگاه های زبان سوئدی را در اینجا به تفصیل معرفی می کنیم ، یادتان باشد که در زمان ثبت نام با دقت موارد و نکات بالا را بررسی کنید.

آموزشگاه زبان سوئدی ادبا

آموزشگاه ادبا با دارا بودن مدارک معتبر و بین المللی در زمینه آموزش زبان های مختلف و همچنین با دارا بودن مدرک سوئدکس در تهران به همراه اساتید و کادر اجرای با دانش و تجربه چند سالی است در تهران به برگزاری کلاسهای زبان سوئدی بصورت فشرده و با جدید ترین و کاربری ترین متدها میپردازد. 
یکی دیگر از مزایای ادبا دسترسی خوب آن است که در تهران خیابان مطهری واقع است و ساعت کاری بالا و فعال حتی در آخر هفته ها که این کار را برای افرادی که شاغل هستند و قصد یادگیری چند زبان را دارند آسان کرده است.

دیگر زبانهای آموزشگاه زبان ادبا

آموزشگاه زبان کیش ایر

آموزشگاه کیش ایر از سال 1377 آغاز به فعالیت در زمینه آموزش زبان های بین المللی در تهران کرده است و از سال 1380 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد به فعالیت خود ادامه می دهد.
آموزشگاه ایران با گذشت سالها از فعالیت این آموزشگاه در تهران اکنون دارای 8 دپارتمان است که دپارتمان زبان های خارجه این موسسه به آموزش زبان های زیر می پردازد.
  1. زبان انگلیسی
  2. زبان فرانسوی
  3. زبان آلمانی
  4. زبان ایتالیایی
  5. زبان اسپانیایی
  6. زبان روسی 

آموزشگاه زبان سوئدی کیش ایرآموزشگاه زبان سوئدی ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد ( ایرانیان ) که یکی دیگر از آموزشگاههای تهران است که به برگزاری کلاسهای سوئدی فعالیت دارد.
این مجموعه از سال 2007 در تهران مشغول به فعالیت است و دپارتمانهای مختلفی برای آموزش زبان های مختلف دارد که هر دپارتمانی در این مجموعه وظایف تشکیل کلاس زبان خاص به خود را دارد.
این آموزشگاه یکی از آموزشگاههای پر افتخار در تهران است که در این چند ساله فعالیت با کیفیت و خوبی داشته است.


آموزشگاه زبان سوئدی ایران آکسفورد


آموزشگاه ایران کمبریج

آموزشگاه ایران کمبریج یکی دیگر از آموزشگاههای سوئدی است که این مرکز به برگزاری انواع کلاس آموزشی برای آموزش انواع زبان بین المللی است و کلاسهای زبان سوئدی را به سه روش زیر برگزار میکند :
  1. دوره های گروهی و ترمیک آموزش زبان سوئدی 
  2. دوره های خصوصی
  3. دوره های بروز و آنلاین 
این مجموعه واقع در خیابان ولیعصر تهران است که دوره ها را طبق متد سفارت سوئد برگزار میکند .

اموزشگاه سوئدی ایران کمبریج