" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

بهترین آموزشگاههای زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزش و فراگیری زبان انگلیسی با توجه به اینکه اکنون زبان انگلیسی یکی از زبانهایی است که در تهران دانشجوی بسیاری برای فراگیری دارد و از طرف دیگر احساس نیاز به شرکت در کلاس زبان انگلیسی در جهت یادگیری زبان انگلیسی به همین علت آموزشگاههای زبان بسیار در تهران به برگزاری کلاسهای  فشرده زبان انگلیسی مشغول هستند که بسیاری از این آموزشگاهها اصلا صلاحیت تشکیل کلاس زبان را ندارند.

در این مقاله سعی کردیم با بیان ویژگی یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب و همچنین معرفی چند آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران به انتخاب شما برای انتخاب بهترین کلاس زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کمک کنیم.

آموزش زبان انگلیسی

 آموزشگاه زبان انگلیسی باید چه ویژگیهایی داشته باشد ؟

همانطور که در بالا گفتیم انتخاب یک آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کار دشوار و سختی است.

اما اگر شما با ویژگی های یک آموزشگاه خوب و همینطور کلاس زبان انگلیسی با کیفیت آشنا باشید به راحتی می توانید بهترین آموزشگاهها و کلاسها را با مقایسه و بررسی انتخاب کنید.

در زیر ویژگی یک کلاس خوب زبان انگلیس در یک آموزشگاه زبان با کیفیت را به صورت مختصر بیان کرده ایم.

مقصود شما از یادگیری زبان انگلیسی مهم است !

شاید تعجب کرده اید اما در انتخاب کلاس زبان اولین نکته خود شما هستید که چه هدف و مقصودی از یادگیری زبان انگلیسی دارید چرا که اگر مقصود خود را بدانید دوره های آموزشگاههای مختلف را با توجه به هدف و زمانی که برای فراگیری زبان انگلیسی دارید را در نظر می گیرید و کلاسهای مختلف در آموزشگاههای زبان انگلیسی مختلف تهران در نظر می گیرید و در صورتیکه آموزشگاه مورد نظر توانایی برآورده کردن نیازهای شما را داشته باشد ، میتوانید به ثبت نام کنید.

تعیین سطح و مشاوره در ابتدا

در آموزشگاههای زبان انگلیسی که به نتیجه رسیدن دانشجو برایشان اهمیت دارد ، در ابتدا با مشاوره و گرفتن آزمون تعیین سطح برای انتخاب بهترین کلاس زبان انگلیسی در ابتدا نه تنها به خود دانشجو کمک کرده اند بلکه سطح کیفی کلاس و آموزشگاه را بالا می برند .

 استاد زبان انگلیسی

 آموزشگاه زبان انگلیسی که از اساتید با تجربه و دانش که از لهجه درست و دانش بروز در زمینه آموزش و تربیت مسلما آموزشگاه موفق تری است و این آموزشگاه در تهران بهترین نتیجه را برای ما دارد.

در زیر چند مورد در مورد استاد زبان و کادر آموزشگاه زبان ارائه کرده ایم که نقطه تمایز یک آموزشگاه برتر از سایر است .
 1. سطح علمی اساتید
 2. رزومه و تجربه تدریس اساتید زبان انگلیسی
 3. لهجه و نحوه بیان اساتید
 4. برخورد و پیگیری کادر اجرایی و فنی آموزشگاه

متد و منابع درسی بروز

 در سرعت بخشیدن به یادگیری شما در زبان انگلیسی ، منبع آموزشی و متد تدریس در آموزشگاه انگلیس بسیار مهم است .

 آموزشگاهی که از منابع و متد بروز و استاندارد استفاده می کند مسلما آموزشگاه بهتری است.

 

فضای کلاس و محوطه آموزشگاه

یکی از مهترین موارد در یادگیری فضایی است که در آن یادگیری انجام می شود.

در آموزشگاه زبان انگلیسی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید ، یادتان باشد که نورپردازی کلاس ، سیستم گرمایش و سرمایش ، تجهیزات موجود در کلاسها را به دقت بررسی کنید.

آموزشگاههای زبان انگلیسی در تهران

در اینجا به معرفی چند آموزشگاه زبان انگلیسی که در تهران که دارای سایت هستند معرفی کرده ایم.

معرفی آموزشگاهها به معنی تایید کیفیت و صلاحیت آنها نمی باشد و یادتان باشد در هنگام ثبت نام نکات بالا را در نظر بگیرید.

آموزشگاه زبان انگلیسی ادبا

آموزشگاه زبان انگلیس ادبا در تهران واقع در خیابان مطهری تهران ، در برگزاری کلاسهای زبان انگلیسی در تهران یکی از قدیمی ترین مجموعه ها است که اکنون دارای کادر مجرب و دانشی است و علاوه بر زبان انگلیسی زبان های بین المللی دیگری را بصورت خصوصی و گروهی با متد فشرده و معمولی برگزار می کند.

کلاسهای آموزشگاه ادبا دارای سیستم مالتی مدیا در جهت یادگیری زبان انگلیس بصورت کاربردی است .

آموزشگاه زبان انگلیسی ادبا

دیگر کلاسهای زبان آموزشگاه زبان ادبا

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه ایران اروپا دارای دو شعبه در مرکز و غرب تهران است که از سال 1388 مشغول به فعالیت آموزشی میباشد و برای کلاسهای زبان مدارک معتبر ارائه می کند. یکی از بزرگترین آموزشگاههای غرب تهران آموزشگاه ایران اروپا می باشد که در زمینه برگزاری کلاسهای زبان انگلیسی سالهاست در تهران فعالیت دارد و برای برگزاری امتحانات بین المللی با استاندارد بالا بصورت انفرادی و گروهی کاملا آمادگی دارد .
این آموزشگاه دارای افتخارات زیادی در زمینه آموزش است و از مدارک و گواهینامه های بین المللی برخوردار است و تندیس های بسیاری را در زمینه آموزش دریافت کرده است.

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا

آموزشگاه ایران کمبریج

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج در تهران دارای دو شعبه می باشد که در این آموزشگاه 12 زبان مختلف زبان بین المللی بصورت گروهی و خصوصی و در قالب کلاسهای معمولی و فشرده ، کاملا سطح بندی شده برگزار می شود.
آموزشگاه ایران کمبریج با داشتن کادر و اساتید با تجربه و دانش در زمینه زبان انگلیسی به برگزاری کلاسهای انگلیسی فشرده و با بازده بالا می کند و یکی از آموزشگاه های زبان انگلیسی خوب در تهران می باشد که سالهاست در تهران مشغول به آموزش زبان می باشد .
دیگر زبان های بین المللی که در آموزشگاه ایران کمبریج آموزش داده می شوند عبارتند از :
 • اسپانیایی
 • عربی 
 • ایتالیایی
 • چینی 
 • روسی
 • سوئدی
 • هلندی 
 • دانمارکی

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج


آموزشگاه انگلیسی سفیر گفتمان

موسسه سفیر گفتمان دارای آکادمی برای برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی برای سنین مختلف از جمله برای کودکان ، بزرگسالان و نوجوانان میباشد.
این آموزشگاه آموزش آیلتس را ارائه میکند و جزو برترین های تهران می باشد که دوره های آموزشی زبان انگلیسی را برگزار می کنند.
دوره های آموزشگاه سفیر گفتمان علاوه بر اینکه برای سنین مختلف تعریف گردیده برای شروع کسب و کار مترجمی کاربردی و آزمون آیلتس نیز دوره هایی دارد.

متد جدید آموزش زبان انگلیسی سفیر گفتمان