" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

موسسه زبان سوئدی ادبا

موسسه زبان سوئدی ادبا

موسسه زبان سوئدی

 زبان سوئدی تقریبا بیش از ۹ میلیون نفر در دنیا که بیشتر آنها در سوئد زندگی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. موسسه زبان سوئدی ادبا با بهترین و برترین اساتید آموزش زبان سوئدی برگزار کننده دوره های آموزش زبان سوئدی در ایران می باشد توجه شما را به اطلاعات زیر در مورد آموزش زبان سوئدی جلب می کند اما قبل از آن بهتر است بدانید که کشور سوئد نکات جالبی هم دارد. مثلا شما باید سعی کنید تا قبل از ساعت ۵ خرید های خود را انجام دهید زیرا مغازه ها معمولا بعد از ساعت ۵ بعد از ظهر بسته هستند. مردم سوئد برای خانه هایشان نیز ارزش خاصی قائلند و شما قبل از ورود به منزل آنها باید کفشتان را در بیاورید.

کشور سوئد

زبان سوئدی چیست ؟

زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارند و کسانی که این زبان ها را صحبت می کنند می توانند منظور یکدیگر را بفهمند.


الفبای زبان سوئدی

زبان سوئدی دارای ۲۹ حرف سوئدی می باشد. تمام ۲۶ حرف الفبای زبان انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.


آیا زبان سوئدی زبان سختی است ؟

دانشجوی آموزش زبان سوئدی هیچ زبانی را نمی توان سخت یا آسان دانست. اما از آنجا که زبان سوئدی از ریشه زبان آلمانی است می توان گفت تا حدودی در ابتدای آموزش زبان سوئدی احتمالا نیاز به تمرین بیشتری خواهید داشت.

گرامر زبان سوئدی

در زبان سوئدی مدرن افعال بر اساس شخص و تعداد صرف نمی شود و تقریبا در اکثر موارد غیر قابل تغییر هستند. ترتیب کلمات در جملات زبان سوئدی Subject + Verb + Object می باشد.
در دوره های آموزشگاه زبان سوئدی ادبا کسانی که برای تحصیل در سوئد و یا زندگی در سوئد نیاز به یادگیری زبان سوئدی دارند می توانند از کلاس های زبان سوئدی ما در تهران لذت ببرند.


در صورت نیاز زبان آموزان به دوره های فشرده زبان سوئدی می توانند از آموزش خصوصی آموزشگاه زبان سوئدی در تهران ما استفاده کنند و هم چنین آموزش آنلاین آموزشگاه زبان سوئدی ایران آکسفورد برای افرادی که در شهرستان ها هستند بسیار مفید است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

موسسه زبان سوئدی ادبا تجربه چندین ساله تدریس زبان سوئدی را با افتخار در اختیار دانشجویان آموزش زبان سوئدی قرار میدهد .موسسه زبان سوئدی ادبا در امر آموزش زبان سوئدی بسیار موفق بوده تا آنجا که امروزه به عنوان برترین استاد زبان سوئدی در ایران شناخته شده است و این موسسه زبان سوئدی همکار آموزشی و مورد تایید سوئدکس میباشد .امیدواریم این مطلب یرای شما مفید واقع شده باشد. منتظر دیدار همه شما عزیزان در آموزشگاه زبان سوئدی ادبا هستم.