" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

گرامر زبان آلمانی

گرامر زبان آلمانی

اصول اولیه گرامر زبان آلمانی


اصول گرامر زبان آلمانی بسیار شبیه به گرامر زبان انگلیسی است ولی به دلیل داشتن جنسیت و ترتیب ثانویه افعال تفاوت‌های بسیاری نیز با گرامر زبان انگلیسی دارد.  آموزشگاه زبان آلمانی ادبا، در این متن شما را با گرامر زبان آلمانی به فارسی به صورت کاملا خلاصه آشنا می‌کند.

مبحث جنسیت در گرامر زبان آلمانی

در گرامر زبان آلمانی بر خلاف زبان انگلیسی سه نوع جنسیت وجود دارد: مذکر، مونث و خنثی. دانستن این موضوع از این جهت دارای اهمیت می باشد که حروف اضافه هر جنسیت با دیگری تفاوت دارد. در بسیاری از مواقع پسوند هایی که در انتهای اسم می آید جنسیت آن را مشخص می کند بطور مثال–heit , -keit, -ung, tat, -schaft همیشه مونث هستند.

جمع بستن در زبان آلمانی

در گرامر زبان آلمانی راه های مختلفی برای جمع بستن اسامی وجود دارد. کسانی که در حال آموزش زبان آلمانی هستند باید جمع بستن هر اسم جدیدی را فرا بگیرند. برای مثال با اضافه کردن n یا en و برخی دیگر با e و در جاهایی با er می توان اسامی را به جمع تبدیل کرد. غالبا در تمامی کتاب های آموزش زبان آلمانی، اسامی و روش های جمع بستنشان به صورت لیستی آورده می شود.

افعال در گرامر زبان آلمانی

همیشه به یاد داشته باشید که در زبان آلمانی افعال در جایگاه دوم در جمله قرار می گیرد. در زبان آلمانی افعال جداشدنی بسیار مهم هستند و تعداد زیادی از افعال را به خود اختصاص داده اند. معمولا این افعال پیشوندی جدا شدنی دارند که از ریشه جدا می شوند. مثل aussehen که میتواند قسمت aus را از آن جدا کرد.

گرامر زبان آلمانی مبحثی بسیار مفصل و پر از جزییات است. چنانچه قصد فراگیری کامل و اصولی آن را دارید با شماره تلفن های آموزشگاه زبان ادبا تماس بگیرید و یا از طریق فرم ثبت نام موجود در سایت، در دوره مورد نظر خود ثبت نام نمایید..