" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

آموزشگاه زبان انگلیسی | موسسه زبان ادبا

آموزشگاه زبان انگلیسی | موسسه زبان ادبا

چرا آموزش انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی اُدبا؟ 

موسسه زبان انگلیسی ادبا در تهران با دارا بودن کلاس های زبان انگلیسی با استاندار و با کیفیت و همچنین استفاده از مدرسین با دانش و مجرب در کلاس زبان انگلیسی با متد و روشهای نوین در آموزشگاه زبان انگلیسی ادبا به دانش آموختگان خود در کلاسهای با سطوح زبان انگلیسی مختلف افتخار میکند.

آموزش زبان انگلیسی با کلاس های مکالمه محور، اساتید برتر، متد نوین و العاده کاربردی در آموزشگاه زبان انگلیسی ادبا ! 

   1. اعضای هیئت علمی:


دپارتمان زبان انگليسي آموزشگاه زبان انگلیسی ادبا متشکل از اساتید فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی از دانشگاه تهران و سایر دانشگاه های معتبر تهران و ايران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است که نه تنها سوابق تحصیلی درخشان و سطح دانش بالایی در رشته تخصصی خود را دارا هستند، بلکه سابقه تدریس و فعالیت آموزشی در سایر موسسات و آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران را نیز در کارنامه خود دارند. اعضای دپارتمان با بررسی و مطالعه متدهای آموزشی حال حاضر جهان و با بهره گیری از دانش تخصصی خود متدی طراحی کرده اند که فرایند یادگیری را کاملا کاربردی می سازد و مطالب آموزشی را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن منتقل میکند.
موسسه زبان انگلیسی ادبا با سالها فعالیت در زمینه آموزش زبان انگلیسی اکنون به یک موسسه زبان انگلیسی با کادر و اعضای علمی با تجربه و دانش تبدیل شده است.

   2. متد کاربردی آموزش کلاس زبان انگليسي : 

متد آموزشی بسیار کاربردی در کلاسهای زبان انگلیسی اُدبا محدود به کتاب و تئوری نیست. برای اموزش هر چه بهتر و کاربردی تر زبان انگلیسی از منابع و روش های مختلفی برای تقویت مهارت های چهارگانه زبان استفاده شده است که در ادامه این منابع به اختصار معرفی شده اند.   ادامه توضیحات >>


   3. کیفیت آموزش در کلاس های نیمه گروهی: 

جهت ارتقاء کیفیت آموزش، تمامی کلاس های انگلیسی در موسسه زبان انگلیسی ادبا به صورت نیمه گروهی برگزار می شوند. بنابراین تک تک زبان آموزان برای تمرین و رفع اشکال در مکالمه (Speaking) و سایر مهارت های زبانی (Listening,Reading,Writing) و همچنین آمادگی برای آزمون های بین المللی نظیر TOEFL, IELTS از فرصت کافی برخوردار هستند. 


 4. پیشنهاد ویژه برگزاری تور با مهمانان اروپایی و انگلیسی زبان مجموعه: 

برگزاری کلاس های بحث آزاد و تور های زبان آموزي با حضور افراد انگلیسی زبان و اروپایی، نه تنها این فرصت را به زبان آموزان موسسه زبان انگلیسی ادبا میدهد تا انگلیسی را در شرایطی 100% واقعی و خارج از کلاس تمرین کرده و کاربرد واقعی زبان را در موقعیت های مختلف یاد بگیرند، بلکه اعتماد به نفس و علاقه آن ها را برای یادگیری زبان و موفقیت در این زمینه دو چندان می کند.   ادامه توضیحات >> برای مشاهده برنامه کلاس‌های زبان انگلیسی ، موسسه انگلیسی ادبا روی نامِ دوره موردنظر کلیک نمایید.