" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

آموزشگاه زبان آلمانی | موسسه زبان ادبا

آموزشگاه زبان آلمانی | موسسه زبان ادبا

کلاس زبان آلمانی

مرکز بین المللی آموزش زبان ادبا یک مجموعه بزرگ آموزشی  با مدیریت دکتر سعیده ادیب می باشد .آموزش زبان آلمانی ازالفبا را مطابق با متد سفارت آلمان در دستور کار خود قرار داده است آموزشگاه زبان آلمانی ادبا که بیشترین مهم را در آموزش زبان آلمانی را عهده دار است ، با تاکید بر یادگیری دانشجویان زبان آلمانی بر روی افعال پر کاربرد زبان آلمانی ، سعی در آموزش زبان آلمانی و بسط و توسعه زبان آلمانی در سطح A1 آلمانی و نیز لغات آلمانی سطح A1 را دارد .
این آموزش تا سطح C2 در این آموزشگاه ادامه خواهد داشت لغات ضروری زبان آلمانی موضوع مهم دیگری است که در آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته و بصورت کاملا ساده از الفبا در موسسه زبان آلمانی ادبا که مطابق با متد سفارت آلمان کار آموزش زبان آلمانی را دنبال میکند مد نظر است . دانشجویانی که در موسسه زبان های خارجی ادبا برای آموزش زبان آلمانی از الفبا مشغول تحصیل میشوند ابتدا با الفبای زبان آلمانی و تلفظ صحیح حروف در زبان آلمانی آشنا میشوند و در ادامه آموزش زبان آلمانی با گرامر آسان زبان آلمانی آشنا میشوند و در ادامه آموزش زبان آلمانی با گرامر آسان زبان آلمانی یادگیری را ادامه میدهند . 
اساتید منتخب گروه آموزشی زبان آلمانی این موسسه که همگی از اساتید برجسته تدریس زبان آلمانی در ایران میباشند ،ابتدا گرامر آسان زبان آلمانی را به دانشجویان آموزش داده و در ادامه آن به آموزش اعداد آلمانی و تدریس تلفظ صحیح اعداد در زبان آلمانی میپردازند . کتاب آموزش زبان آلمانی این موسسه کتاب MENSCHEN میباشد که کتابی بسیار مفید در زمینه آموزش زبان آلمانی از الفبا است . در این کتاب افعال پر کاربرد زبان آلمانی  و نیز لغات ضروری زبان آلمانی در کنار گرامر آسان زبان آلمانی از سطح A1 زبان آلمانی توضیح داده شده است . دامنه این آموزش با تدریس اصطلاحات مهم زبان آلمانی گسترده شده و تا سطح C2 در مرکز بین المللی آموزش زبان ادبا ادامه می یابد .

اعداد آلمانی و تلفظ صحیح اعداد در زبان آلمانی از ویژگیهای مهم این کتاب است . دانشجویان این رشته در کنار آشنایی با فرهنگ و زبان آلمانی با افعال پر کاربرد زبان آلمانی نیز آشنا میشوند و در کنار آموزش افعال پر کاربرد زبان آلمانی  اصطلاحات مهم زبان آلمانی را هم فرا میگیرند.

چنانچه شما بخواهید آموزش زبان آلمانی از الفبا را شروع نمایید میتوانید با مراجعه به آموزشگاه زبان آلمانی ادبا و آشنایی با کتاب آموزش زبان آلمانی با زبان آلمانی آشنا شده و آن را در مدت کوتاهی فرا بگیرید . و یا میتوانید از طریق دانلود آموزش زبان آلمانی از سایت موسسه زبان آلمانی ادبا آموزش زبان آلمانی از سطح A1آلمانی را انجام داده و با کتاب آموزش زبان آلمانی و یا آموزش زبان از پایه و بصورت کاربردی آشنا شوید . افعال پر کاربرد آلمانی مبحث مهم دیگری است که شما با مراجعه به آموزشگاه زبان های خارجی ادبا با آن در حین آموزش زبان آلمانی آشنا خواهید شد . لغات ضروری آلمانی و یا الفبای زبان آلمانی ابتدایی ترین سطح آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان آلمانی ادبا میباشد. در صفحه سطوح زبان آلمانی میتوانید با سطوح آموزش زبان آلمانی در موسسه زبان آلمانی ادبا بیشتر آشنا شوید.

دوره های آموزش زبان آلمانی از الفبا

تصویر آموزشگاه زبان آلمانی ODABA

آموزش زبان آلمانی به عنوان یکی از زبان‌هایی که سرشار از علوم و فنون مختلف است، ازجمله موضوعاتی بوده که از آن همواره به عنوان یکی ازدروازه‌های ورود به دنیای علم و تکنولوژی یاد می‌شود. مؤسسه زبان‌ آلمانی اُدبا با استفاده از به‌روزترین متدهای مورد توصیه بخش فرهنگی سفارت آلمان در زمینه آموزش زبان آلمانی، با بکارگیری بهترین اساتید آموزش زبان آلمانی از دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی، آموزش زبان آلمانی به صورت گروهی و خصوص و نیز برپایی کلاس‌های بحث آزاد با پایین‌ترین شهریه‌ها، توانسته است بالاترین رتبه قبولی در آزمون‌هایZD (یا Zertifikat Deutsch ) و یا Mittel stuffee و یا دیگر آزمون‌های آموزش زبان آلمانی را که از سوی سفارت آلمان برگزار می‌شود کسب نماید. کلاس‌هاي آموزش زبان آلماني آموزشگاه زبان آلمانی ادبا مطابق با آزمون‌هاي سفارت آلمان برگزار میگردد. متدي که در اين کلاس‌ها تدريس مي‌شود MENSCHEN مي‌باشد. 
اساتيد موسسه زبان آلمانی ادبا در بخش آموزش زبان آلمانی از الفبا بسيار با تجربه و باسابقه مي‌باشند. به عنوان مثال جناب آقاي دکتر بهرامي( معاون دپارتمان آلمانی دانشگاه شهيد بهشتي)؛ آقاي دکتردستمالچي،خانم دکتر شاه نشین، خانم دکتر اسلامی ، آقای دکتر رهگذر، آقاي ريش سفيد، آقاي مولوي، آقاي پورمحمدي، خانم سلطاني، خانم طباطبايي و خانم طاهری ...آموزش زبان آلمانی


در آموزشگاه زبان آلمانی ادبا کلاس‌های آموزش زبان آلمانی از الفبا به سه صورت فوق فشرده (هر روزهفته)، فشرده (سه روز در هفته، زوج يا فرد)، و يا تنها جمعه‌ها برگزار مي‌گردد.متقاضیان آموزش زبان آلمانی در نظر داشته باشید که کلاسهای آموزش زبان آلمانی هم به صورت کلاس گروهی و هم به صورت کلاس خصوصی برگزار میگردد .
هدف موسسه زبان آلمانی ادبا برگزاری کلاسهای آموزش زبان آلمانی با بهترین کیفیت و برترین اساتید آموزش زبان آلمانی میباشد.سطوح کلاس‌ها آموزش زبان آلمانی از A1  تا پايان C1 مي‌باشد.

آموزش فشرده زبان آلمانی

آموزش فشرده زبان آلمانی در موسسه زبان آلمانی ادبا با متد بروز و با کمک روشها و مدرسین زبان آلمانی با دانش و تجربه بصورت گروهی و خصوصی در آموزشگاه آلمانی ادبا آموزش داده می شود. بعد از گزراندن آموزش فشرده زبان آلمانی بصورت سطح بندی شده و کاملا امکان شرکت در آزمون های معتبر بین المللی می توانید بکنید و مزایای کسانی که در آموزش فشرده زبان آلمانی شرکت میکنند بهینه استفاده کردن از وقت و زمان است.

آموزشگاه ادبا جز آموزشگاههای زبان آلمانی پیشرو در تهران

اعطای نشان عالی مدیریت به آموزشگاه زبان ادبا
برای دیدن تصاویر افتخارات آموزشگاه ادبا اینجا کلیک کنید


آموزشگاه زبان ادبا ، جز برترین آموزشگاههای زبان آلمانی در تهران است که از ابتدا تلاش کرده با کمک کادر مجرب و جذب مدرسین بروز و با تجربه و با به کارگیری از متد نوین آموزش زبان آلمانی را با برترین کیفیت در جهت رفع تمام نیازهای آموزشی دانشجویان باشد.
موسسه زبان آلمانی ادبا در تهران سالهاست که در زمینه آموزش زبان های بین المللی بصورت متد نوین و پیشرفته در تهران فعالیت دارد. زبان های انگلیسی ، ترکی استانبولی و سوئدی از زبان هایی هستند که در آموزشگاه ادبا با متد نوین در کلاس های زبان آلمانی با استاندارد آموزش داده می شود.


توصیه میکنم قبل از ثبت نام نظر دانشجویان زبان موسسه ادبا را ببینید.
جهت اطلاع از آدرس آموزشگاه زبان آلمانی ادبا به صفحه تماس با ما بروید.
جهت اطلاع بیشتر در مورد آموزش آلمانی توسط ادبا به کانال تلگرام و اینستاگرام ادبا سربزنید.
جهت ثبت نام در کلاس زبان آلمانی مورد نظر نیاز نیست به آدرس موسسه زبان آلمانی ادبا  در خیابان مطهری تهران مراجعه کنید امکان ثبت نام اینترنتی و تلفنی در موسسه آلمانی ادبا وجود دارد.

برای مشاهده برنامه کلاس‌های آموزش زبان آلمانی روی نامِ دوره موردنظر کلیک نمایید.