" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

آموزشگاه زبان سوئدی| موسسه زبان ادبا

آموزشگاه زبان سوئدی| موسسه زبان ادبا

کلاس زبان سوئدی


کلاسهای زبان سوئدی آموزشگاه زبان سوئدی ادبا مطابق با هماهنگی بخش فرهنگی سفارت سوئد توسط اساتید برتر و تحصیل کرده در کشور سوئد برگزار می گردد.متدی که در کلاس سوئدی تدریس می شود مل Mål 2     Mål 1       Mål 3  نامیده میشود .در این بخش از تجربیات استاد مهران موسوی پور که حدود دوازده سال در کشور سوئد هم زندگی کرده اند استفاده شده است.
کلاسهای زبان سوئدی در آموزشگاه زبان سوئدی ادبا در تهران به صورت گروهی و خصوصی برگزار میگردد.در کلاسهای زبان سوئدی که  گروهی در موسسه زبان سوئدی ادبا برگزار می شود ،  از کتاب های مل استفاده میشود .هر کتاب شامل ده درس میباشد که طی دو ترم ده جلسه ای به صورت سه ساعته برگزار میگردد.
باعث افتخار است در خدمت شما دوستان عزیز برای آموزش زبان سوئدی باشیم...

ویژگیهای کلاسهای زبان سوئدی ادبا

کلاسهای زبان سوئدی ادبا (مانند کلاس های آموزش فشرده زبان آلمانی )در محیطی با امکانات بروز و اساتید بروز و با لهجه صحیح و مسلط به آموزش زبان سوئدی بصورت فشرده و معمولی میباشد و کاملا حرفه ای و با کلاسهای 
  • دارای سیستم مالتی مدیا 
  •  با کتابها 
  •  و متد بروز برگزار می شود .
کلاسهای سوئدی ادبا بصورت خصوصی و گروهی قابل برگزاری میباشد که جهت اطلاع دقیق تر میتوانید با آموزشگاه بین المللی ادبا تماس بگیرید.
همچنین آموزشگاه ادبا دارای کانال تلگرامی جهت پشتیبانی و افزایش دانش دانشجویان خود است .
جهت اطلاع از کیفیت آموزش در کلاسهای زبان سوئدی و استفاده از آموزشهای رایگان ادبا میتوانید صفحه آپارات ادبا را دنبال کنید.

آموزش فشرده زبان سوئدی

در آموزشگاه زبان سوئدی ادبا در تهران آموزش فشرده زبان سوئدی  بصورت گروهی و خصوصی با اساتید با تجربه موسسه زبان سوئدی ادبا برگزار میشود.
آموزش فشرده زبان سوئدی در کلاسهای زبان سوئدی  با جدیدترین متد و اساتید مجرب و با دانش زبان سوئدی بصورت خصوصی و گروهی آموزش داده میشود و کلاسهای آموزش فشرده با بهره بردن از استانداردها به شما کمک میکند تا در آموزشگاه زبان سوئدی ادبا به راحتی زبان سوئدی را فرابگیرید.
 در ویدیو زیر میتوانید در مورد آموزش زبان سوئدی در موسسه زبان سوئدی ادبا در تهران بیشتر بدانید.