" />">
دوست عزیز در صورتیکه تلفن های ثابت را پاسخگو نبودیم با این موبایل ها تماس بگیرید:
09121453530 - 09126960169 - 09122971847

سطوح مختلف در آموزش زبان آلمانی

سطوح مختلف در آموزش زبان آلمانی

درآموزش زبان آلمانی مانند سایر زبان ها سطوح مختلفی از پایه تا پیشرفته وجود دارد.

آموزشگاه زبان های خارجی ادبا در این مطلب شمارا با سطح های گوناگون زبان آلمانی و تسلط شما به زبان آلمانی در هر مقطع  آشنا می کند.

سطح A 1

در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی زبان آلمانی  را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین زبان آموز قادر خواهد بود تا خود را به زبان آلمانی معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید.

موسسه آموزش زبان آلمانی تهربه صورت رسمی برگزار می شود. آموزشگاه زبان های خارجی ادبا با برگزاری کلاس های عادی ، فشرده و فوق فشرده شمارا برای رسیدن به سطح A1 و امتحان سفارت آماده می کند.این سطح آزمون در ایران طرفداران بسیاری دارد. 

زیرا کسانی که به صورت پیوست به خانواده (ازدواج) و یا برای مقاصد کاری قصد اقامت در آلمان را دارند ، نیاز به این مدرک تحصیلی دارند. بنابراین هر ماهه این آزمون در موسسه آموزش زبان آلمانی تهران به صورت رسمی برگزار می شود. آموزشگاه زبان های خارجی ادبا با برگزاری کلاس های عادی ، فشرده و فوق فشرده شمارا برای رسیدن به سطح A1 و امتحان سفارت آماده می کند.

کلاسهای آموزش زبان آلمانی :آمادگی آزمون A 1.1

سطح A 2

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلمات زیادی در زبان آلمانی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های  ساده و معمول منظور خود را بیان نماید. برای این مقطع از زبان آلمانی نیز آموزشگاه زبان ادبا کلاس های زبان آلمانی خود را به سه صورت یاد شده برگزار می نماید.

B 1

زبان آموز می تواند بعد از این دوره آموزش زبان آلمانی ، در صورت به کارگیری  زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته  زبان آلمانی در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید. برای سطح B1  در آموزشگاه زبان ادبا کلاس های عادی و فشرده  و همچنین کلاس های آماده شدن برای آزمون B1 نیز برقرار است.

B 2

در این سطح زبان آموز می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص یا انتزاعی زبان آلمانی را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی رابه زبان آلمانی  پیگیری نماید. همچنین زبان آموز توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید.

به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.  کلاس های برگزار شده در آموزشگاه زبان های خارجی ادبا برای این سطح نیز همانند سطح B1 می باشد.امتحانات سطح B نیز در ایران طرفداران بسیاری دارد. داوطلبان این آزمون ها عمدتا افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند.

دانشگاه های آلمانی بر اساس موقعیت خود و شرایط خود ، از کسانی که خواستار پذیرش هستند درخواست مدرک B1 یا B2 را دارند. البته در حال حاضر بیشتر دانشگاه ها برای ارائه پذیرش درخواست مدرک B2 را دارند. این آزمون نیز به دلیل پرطرفدار بودن ، تقریبا هر ماهه در موسسه آلمانی تهران از سوی گوته به طور رسمی برگزار می شود.

سطح C1

سطح C جزء سطوح پیشرفته  زبان آلمانی محسوب می شود. در سطح C1  زبان آموز می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالادر زبان آلمانی  را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را نیز درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید.

C 2

در دوره زبان آموز عملا آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را به گونه ای پیوسته بیان نماید.

برای سطوح C1 وC2  نیز کلاس های عادی و فشرده برگزار می شود.

لازم به ذکر است که آموزشگاه زبان های خارجی ادبا، با برگزاری  کلاس های موفق آلمانی و با همکاری برجسته ترین اساتید شمارا برای رسیدن به سطح پیشرفته زبان آلمانی و شرکت در امتحانات آماده می کند.

در مورد Zertifikat A2 و Zertifikat B1 بیشتر بدانید.